Strona główna
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się dnia 26 czerwca 2026 r.
Klasy 0-3:
- godz. 8.00 spotkanie w sali gimnastycznej
w budynku przy ul. Tysiąclecia - uczniowie wraz
z Rodzicami i Wychowawcami spotykają się z Dyrektorem Szkoły,
- godz. 8.15 - spotkanie w salach lekcyjnych z Wychowawcami,
Wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego
17.06 w Bibliotece Pedagogicznej odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Nie tylko skarpetki – postacie Justyny Bednarek”. Miło nam jest poinformować, że praca uczennicy klasy 3a Kai Krauz zdobyła I miejsce, natomiast Agnieszka Szałajko i Karol Florczak (również z klasy 3a) otrzymali wyróżnienia.
W konkursie brali udział uczniowie ze szkół całego powiatu brzozowskiego.
,,Moje życie, moje decyzje”
A. Kaczmarski
W dniu 3 czerwca w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Brzozowie odbyło się podsumowanie programu ,,Trzymaj Formę” oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Moje życie, moje decyzje”. Naszą Szkołę reprezentowała praca Julii Kruczek uczennicy klasy siódmej B.
"Trzymaj Formę!" to inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym dwukierunkowym podejściu: promującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną. Program oparty jest na założeniu, że aktywny styl życia jest zdrowy, przyjemny, łatwo osiągalny i przystępny finansowo dla wszystkich niezależnie od wieku, płci i aktualnej sprawności fizycznej. Podczas miłego spotkania młodzież została zapoznana z zasadami zdrowego odżywiania.
„Palisz płacisz, życie tracisz”
M. Zajdel
To jedno z haseł, do którego w swoim występie nawiązali uczniowie edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie podczas Światowego Dnia bez Tytoniu, który odbył się w dniu 29 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Brzozowie. Podczas w/w imprezy oświatowo - zdrowotnej rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Nie pal przy mnie, proszę”, którego celem było promowanie zdrowego stylu życia, zwiększenie świadomości na temat szkodliwości palenia tytoniu oraz kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród dzieci. Prace konkursowe w ciekawy i pomysłowy sposób przedstawiały negatywne skutki palenia papierosów oraz zachęcały do życia wolnego od dymu tytoniowego. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace wyróżniały się starannością wykonania i oryginalnością.
Sukces naszych uczennic w II Gminny Festiwalu Maryjnym w Starej Wsi
N. Florczak – Mendyka
Utalentowane muzycznie uczennice naszej szkoły wzięły udział w II Gminnym Festiwalu Maryjnym „Pod płaszczem Maryi” w Starej Wsi.
Głównym celem festiwalu było pielęgnowanie polskich pieśni Maryjnych, umożliwienie społeczności lokalnej aktywnego uczestnictwa w kulturze. Dziewczyny reprezentowały naszą szkołę w trzech kategoriach: soliści - Amelia Sowińska, wykonała pieśń "Mario śliczna Pani", duet – Hanna Stawecka i Anna Dudycz zaśpiewały pieśń "Matka, która pod krzyżem stała" i zespół instrumentalny: keyboard – Maja Obłój, skrzypce – Nela Baran, flet poprzeczny – Emilia Glazer poruszył serca publiczności, wykonując pieśń "Ave Maria".
Amelia zajęła II miejsce, zarówno duet jak i zespół instrumentalny miejsce I. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci pięknych aniołków. Po przesłuchaniu, które odbyło się 6 czerwca wszystkie uczestniczki z naszej

HARMONOGRAM ZWROTU PODRĘCZNIKÓW- Budynek A
E. Bąk
17.06. (środa) KLASY VIII
1 lekcja kl. VIII c
3 lekcja kl. VIII b
4 lekcja kl. VIII a
18.06. (czwartek) KLASY VI
1 lekcja kl. VI d i VI c
3 lekcja kl.VI b
4 lekcja kl.VI a
19.06. (piątek) KLASY V
1 lekcja kl. V b
2 lekcja kl. V a
3 lekcja kl. V c
Klasy przychodzą pod opieką nauczyciela uczącego na danej lekcji. Uczniowie, którzy z różnych względów nie będą w danym dniu w szkole proszeni są o oddawanie podręczników wcześniej.
Zwrot podręczników jest obowiązkowy!
- Środa 24.06.2026
Archiwum Aktualności